Олександрія. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 25

Порядок електронної реєстрації до ДНЗ

Порядок набору дітей до дошкільних навчальних закладів (дошкільних навчальних груп у складі навчально-виховних комплексів) комунальної власності

міста ОлександріїНабір дітей до дошкільного навчального закладу (дошкільних навчальних груп у складі навчально-виховних комплексів) здійснює його керівник відповідно до списків, сформованих електронною базою даних. Позачергово зараховуються діти пільгових категорій, про що вносяться дані в картку електронного обліку.До пільгової категорії відносяться:
  • Діти-інваліди, які не мають протипоказань до відвідування ДНЗ;
  • Діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, потерпілих від екологічного та іншого стихійного лиха, аварій, катастроф;
  • Діти багатодітних сімей, де є двоє і більше дітей дошкільного віку;
  • Діти одиноких батьків (вдів,вдівців);
  • Діти-сироти та діти, позбавленні батьківського піклування.
  • Діти батьків-інвалідів І групи;
  • Діти педагогічних працівників шкіл та дошкільних навчальних закладів.
  • Прийом дітей ясельного віку (від 1 року до 3 років) у дошкільний навчальний заклад проводиться у червні-серпні місяці. У випадку не доукомплектування груп керівник ДНЗ  здійснює прийом упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих електронною базою даних). Зарахування здійснюється  на підставі заяви батьків, або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.
   Батьки самостійно стежать за наявністю вільних місць у відповідному дошкільному навчальному закладі (дошкільних навчальних групах у складі навчально-виховних комплексів) та прохідним бар’єром на освітньому порталі управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради. В разі відсутності місця звертаються в управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради для вирішення  питання ротації дітей з одного дошкільного навчального закладу в інший. Заявник зобов’язаний протягом 30 календарних днів з дати реєстрації дитини в електронному реєстрі надати у дошкільний навчальний заклад (навчально-виховний комплекс) документи, які підтверджують відомості, вказані в заяві. Якщо при влаштуванні дитини у дошкільний навчальний заклад (навчально-виховний комплекс) інформація вказана у заяві не буде відповідати оригіналу документів, то заява буде анульована. Список дітей по групах у дошкільному навчальному закладі (дошкільних навчальних групах у складі навчально-виховних комплексів)  формується в останній декаді серпня поточного року.Всі групи комплектуються відповідно до нормативів наповнюваності, санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей у дошкільних навчальних закладах.Питання ротації дітей в кожному окремому дошкільному навчальному закладі  керівники  закладу здійснюють самостійно.Питання ротації дітей з одного дошкільного навчального закладу в інший в електронній базі даних здійснює реєстратор при управлінні освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради по факту звернення батьків відповідно до дати постановки на електронний облік.

Шановні батьки, будь ласка, виконуйте наступні дії:

1. Просимо Вас дуже уважно віднестися до вибору Дошкільного навчального закладу (ДНЗ) для Вашої дитини.
2. Якщо Ви не визначилися з вибором ДНЗ, то перейдіть на Карту ДНЗ.
3. Правильно заповнюйте форму заяви.
4. Якщо Ви правильно виконали всі дії, то на вказану Вами адресу електронної пошти надійде повідомлення з індивідуальним кодом Вашої заяви.
5. Відповідно до порядку реєстрації заявник зобов’язаний протягом 30 календарних днів з дати реєстрації дитини в електронному реєстрі надати в ДНЗ документи, які підтверджують відомості, вказані в заяві.
6. Переконливо просимо Вас вказувати достовірну інформацію. Якщо при влаштуванні дитини в ДНЗ інформація в Вашій заяві не буде відповідати оригіналу документів, то Ваша заява буде анульована.